Hakkimizda

Seferhome, farklı satıcıların ürünlerini platformunda sunmalarına olanak sağlayan bir çok satıcılı e-ticaret sitesidır.

Çoklu Satıcı Özelliği

Düşük Komisyonlu

Hızlı ve Güvenli

Seferhome, Türkiye merkezli çevrimiçi bir alışveriş platformudur.

Kullanıcılarına geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi sunan Seferhome, her türlü alışveriş ihtiyacını karşılayabilecek bir platform oluşturmuştur. Elektronik eşyalar, ev aletleri, giyim, kişisel bakım ürünleri, spor malzemeleri, ev ve yaşam ürünleri, kitaplar, müzik, film ve daha birçok ürün kategorisini tek bir platformda sunar. Seferhome'un sunduğu çeşitlilik, her türlü müşteri ihtiyacını ve tercihini karşılayabilecek bir çözüm sağlar.

Seferhome, çoklu satıcı platformu modelini benimser, yani çeşitli satıcılar ürünlerini listeleyebilir ve satış yapabilirler. Bu, müşterilere geniş bir seçenek yelpazesi sunar ve farklı ihtiyaç ve tercihleri karşılar. Çoklu satıcı özelliği, farklı satıcıların aynı platformda kendi ürünlerini satmasına olanak sağlar, bu da çeşitliliği ve ürün seçeneklerini artırır.

Seferhome, kullanıcılarına son derece kolay ve kullanıcı dostu bir alışveriş deneyimi sunar. Web sitesi ve mobil uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Ürünler kolayca aranabilir ve karşılaştırılabilir, detaylı ürün bilgileri, müşteri değerlendirmeleri ve satıcı bilgileri ile birlikte sunulur. Bu sayede müşteriler, satın almayı düşündükleri ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Satın alınan ürünler, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilir. Seferhome, ürünlerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde müşterilere ulaştığından emin olmak için çeşitli lojistik partnerler ile çalışır. Eğer bir müşteri satın aldığı üründen memnun kalmazsa, "Hesabım" bölümünden kolaylıkla iade işlemi başlatılabilir. İade işlemleri, siparişin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde yapılabilmektedir.

Ayrıca, Seferhome düşük komisyon oranları ile satıcılar için de cazip bir platformdur. Satıcılar, platformun geniş müşteri tabanına erişim sağlayabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşabilirler. Seferhome'un müşteri hizmetleri, her türlü sorunuzda ve ihtiyaç durumunda yardımcı olmaya hazırdır.

Sonuç olarak, Seferhome hem satıcılar hem de alıcılar için