Oturum Aç

Ortaklık Programı Koşulları

Seferhome ortaklık programını düşündüğünüz için teşekkür ederiz. İştiraklerimiz bizim için çok önemli. Bu sözleşme, sizlerin yanı sıra sizi, Seferhome’u ve müşterilerimizi korumak için tasarlanmıştır. Lütfen iyice okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. [email protected].

Ortaklık Sözleşmesi

Bu sözleşme, Seferhome ortaklık programına katılım için hüküm ve koşulları açıklamaktadır. Bu sözleşmede, “Satış Ortağı” terimi sizi (başvuru sahibi) ifade eder. İşbu sözleşmede “Seferhome”, bu sözleşmeyi akdettiğiniz Seferhome, Teknolojileri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi’ni ifade etmektedir. Seferhome ortaklık programına başvurarak sözleşmeyi okuduğunuzu ve hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Bağlı programlar

Seferhome ile iki tür Ortaklık programı vardır: tek seferlik ve yinelenen.

Komisyonlar

Bir Satış Ortağı için komisyon oluşturacak bir satış için, müşteri sipariş formunu doldurmalı ve ürün için tam ödeme yapmalıdır. Komisyonlar, yalnızca müşteri nitelikli, doğru yapılandırılmış Satış Ortağı bağlantılarına tıkladığında yapılan satışlardan ödenecektir. Düzgün kodlanmış bağlantılar, bağlı kuruluşun yegane sorumluluğundadır. Komisyonlar, Ortak Kontrol Panelinde görüntülenebilir.

Ortak tek seferlik bir ödeme seçeneği kullanıyorsa, her yeni kayıt için bir komisyon alacaktır.

Ortak, yinelenen bir ödeme planındaysa, müşteri ödeme yapan bir müşteri olarak kaldığı sürece, müşteri tarafından ödenen her işlem için komisyon biriktirmeye devam edecektir. Yinelenen programa katılan Bağlı Kuruluşlar için, plan yükseltmeleri ve kullanıcı ekleme komisyonları da birikecektir.

Ödeme

Bir İştirak, bakiyesi minimum 500₺ TL’ye ulaştığında ödeme talep edebilir. Ödemeler 30 günde bir talep edilebilir. Ödeme işlemi, talep edilen tarihten itibaren 30 güne kadar sürebilir. Ödemeler genellikle Banka Hesabı aracılığıyla yapılacaktır.

Geri ödemeler

Bir müşterinin Ortağın komisyon kazandığı bir işlem için geri ödeme talep etmesi durumunda, iade tutarından kazanılan komisyonlar Ortağın bakiyesinden düşülecektir.

Kullanım ve Yükümlülükler

İştiraklerin, Seferhome uygulamasının İştirakler bölümünde bulunan Seferhome markasını ve pazarlama kaynaklarını kullanmasına izin verilir. Logolar ve diğer varlıklar değiştirilemez. Ortak, bu materyaller üzerinde herhangi bir ticari marka, telif hakkı veya başka hak elde etmez.

Ortak, asla Seferhome adına hareket ettiğini ima etmeyecek ve asla doğrudan Seferhome ürünlerinin reklamını yapmayacaktır. Ortak, Seferhome ile rekabet eden reklamlara asla teklif vermez.

Ortak asla kendilerini, Seferhome’u veya Seferhome ile olan ilişkilerini yanlış veya yanıltıcı bir şekilde temsil etmeyecektir.

Ortak, Seferhome’dan bahseden veya atıfta bulunan istenmeyen bir toplu e-postanın (spam) dağıtımına dahil olmayacaktır.

Süre ve Fesih

Her iki taraf da sözleşmeyi önceden haber vermeksizin derhal feshetme hakkına sahiptir.

Ortağın sözleşmeyi feshetmesi durumunda, geçmişteki veya gelecekteki müşteri işlemleri için Seferhome’dan başka komisyon ödenmeyecektir.

Seferhome’un sözleşmeyi feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren 60 gün içinde 500₺ TL’nin üzerindeki bakiye iştirake ödenecektir. 500₺ TL altındaki bakiyeler irat kaydedilir.

Ortağın yinelenen bir programda olması halinde Seferhome, fesihten sonra gelecekteki herhangi bir ödeme için yükümlü olmayacaktır.

Geçerli Hukuk

Bu Sözleşme, kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye kanunlarına göre yönetilecek, yorumlanacak ve uygulanacaktır.

Tahkim

Bu Sözleşme kapsamında veya bu Sözleşmeyle ilgili olarak ortaya çıkan tüm iddialar ve ihtilaflar, Türkiye’de bağlayıcı tahkim yoluyla çözülecektir. Tahkim kararı yetkili bir mahkemede onaylanabilir.

Değişiklik

Bu Sözleşmedeki hüküm ve koşullardan herhangi birini istediğimiz zaman ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirebiliriz. Bu değişiklikler mevcut komisyonların kapsamındaki değişiklikleri, komisyon programlarını, ödeme prosedürlerini ve Ortaklık Programı kurallarını içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.